O mnie


Mam na imię Edyta. Nie jestem szamanką od dobrej pogody, ale sprawię, że jedyne, czym będziecie się martwić podczas swego ślubu i wesela to drżący głos w trakcie przysięgi i brak tchu w tańcu.


Cherry Marry powstało z miłości do organizacji wesel, po to, żeby stresujące przygotowania przemienić w radosny czas. Efektem jest Dzień, który będziecie wspominać z błyskiem w oku i uśmiechem na twarzy. Nasze motto to "Cherish the day. Your wedding is safe with us.", czyli "Cieszcie się chwilą. Wasze ślubne marzenia są z nami bezpieczne". 

Posiadam certyfikat Wedding Plannera - Konsultanta Ślubnego wydany przez Agencję Ślubną „Ślubny Impresariat” należącą do Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych. Zawodowo organizuję wydarzenia od 2011 roku. Przygodę z organizacją zaczęłam od eventów biznesowych (sprawdź szczegóły). 

Przez ponad 8 lat organizowałam targi oraz konferencje połączone z przyjęciami i galami. Pracowałam z międzynarodowymi markami: Bosch, Siemens, ABB, Honeywell, NEC, Hanwha Techwin, Samsung, Canon. Wartościowe doświadczenie w organizacji wesel zdobywałam prowadząc Dział Organizacji Imprez i Wesel w jednym z krakowskich obiektów. Znam organizacyjne kruczki oraz mam sprawdzone kontakty. 

"Co lubisz w swojej pracy?" Radość z tworzenia i autentyczne emocje. Zdejmuję z Was stres, a Wy zyskujecie czas. W organizacji wydarzeń najważniejsi są ludzie, ich marzenia, cele i efekt, który chcą osiągnąć. Moją rolą jest pomoc w urzeczywistnieniu tych marzeń i planów, poprzez robienie tego co po porostu lubię ;)

Pozornie zwyczajne momenty można zamienić w niezapomniane chwile. Dla mnie liczy się nie tylko cel sam w sobie, ale droga. W tym przypadku, przygotowania do ceremonii ślubu i przyjęcia weselnego. Będę Waszą Prawą Ręką, a razie potrzeby niczym dobra wróżka - wysłucham, zadam odpowiednie pytania i wesprę psychicznie, tak żebyście w amoku przygotowań nie zapomnieli, o co chodzi w tym całym zamieszaniu. 

Nie ma potrzeby tworzenia sztucznej presji. Krok, po kroku dojdziemy do celu, a droga będzie radosnym czasem. Wy Droga Młoda Paro, skoncentrujcie się na tym co najważniejsze, czyli żeby w powietrzu unosiła się miłość.

Tworzymy śluby, łączące to co kochacie i jacy jesteście z perfekcyjną organizacją. Lubimy dawać i otaczać się pozytywną energią."Jaki jest Twój styl?" Dla mnie wesele to dzień w którym najważniejsi są ludzie i emocje. Styl i atmosfera mają wyrażać i odzwierciedlać to co Gospodarze, czyli Para Młoda, kochają i co sprawia, że mają błysk w oku. Lubię pływać w meandrach ślubnych stylów. Najbliższa jest mi ultra kobieca, ponadczasowa elegancja i klasyka. Lubię minimalizm połączony z nutką ekstrawagancji. Przedkładam jakość nad ilość oraz zawsze mam w tyle głowy, że moda i trendy są przemijające.

Pociąga mnie luksusowy glamour oraz doceniam romantyczne, rustykalne, boho klimaty. Tworząc Wasz Dzień możemy zainspirować się atmosferą pełnego barw marokańskiego targu, prostotą i tajemniczością Islandii, zaczerpnąć z klimatu Montmare i paryskiej bohemy, zaprosić cygańską kapelę lub zaaranżować zimowe, góralskie wesele z kuligiem.

PS. Psst.. na koniec zdradzę Wam, że mam słabość do crème brûlée i wszystkiego co jest kokosowe, uwielbiam piwonie i lubię mieć swoje małe sekrety ;) Nie mam muzycznego talentu, ale nie zdziwcie się jak spotkacie mnie w korku śpiewającą za kierownicą ;)Powierzając organizację Waszego dnia Cherry Marry, zyskujecie pakiet dobra "Love Confetti", a w nim..
spokój, luksus, komfort, czas i pozytywna energia! 
Sprawiamy, że już same przygotowania są pełne radości.
Natomiast efekt pracy jest przysłowiową "wisienką na torcie" (w końcu Cherry Marry!).


EDYTA MAREK
WEDDING PLANNERKA / ZAŁOŻYCIELKA CHERRY MARRY

 

Ja jestem podekscytowana, a Wy?
Tak, działajmy. Już nie możemy doczekać się naszego cudownego dnia!

 


BĘDĘ ZASZCZYCONA ORGANIZUJĄC WASZ DZIEŃ

JUŻ NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ! ZACZYNAMY?