Alpaki, pizza i piękne wspomnienia, czyli wesele w Dworzyszcze Wola | ASIA & DAMIAN

Wesele w stylu rustykalnym w Dworzyszcze Wola 32

Wesele to przede wszystkim Wasz czas. Nie musicie trzymać się utartych schematów. Chcecie, aby stoły zakwitły niczym sierpniowa łąka? Nie ma sprawy! Marzycie o sesji ślubnej z alpakami? To także da się zrobić! Uwielbiacie pizzę, i to właśnie nią chcecie poczęstować Waszych gości? Mamma mia! Takie wesela uwielbiamy najbardziej!

Wesele w Dworzyszcze Wola w romantycznym stylu

Ślub Asi i Damiana obfitował w takie smaczki. Wesele odbyło się w zaadaptowanym gospodarstwie Dworzyszcze Wola. Zakochani na co dzień mieszkają w Szwajcarii. Oboje marzyli o weselu, które połączy sielski klimat z niewymuszoną elegancją i lekkością.

Sale wypełniły podłużne i okrągłe stoły. Dekoracje skupiły się wokół motywu pastelowej łąki, łącząc wielokolorowe kwiaty. Na uwagę zasługują dopracowane dodatki: elegancka zastawa, świece i liczne atrakcje, przygotowane dla gości.

Pizza na weselu, czyli włoskie dolce vita w polskim wykonaniu

Kto powiedział, że na weselu organizowanym w Polsce nie mogą pojawić się włoskie akcentów? Podczas wesela Asi i Damiana serwowano cudowną neapolitanę. Był też kącik z popularnymi drinkami do samodzielnego przygotowania oraz pastelowy, słodki stół, który nawiązywał do motywu łąki.

Warto też wspomnieć o sentymentalnej przestrzeni, wypełnionej zdjęciami zakochanych. Para Młoda zabrała swoich gości w niezwykłą podróż w czasie, dzieląc się kadrami, które upamiętniają ważne momenty ich związku. Goście podczas wesela mogli dołożyć do tych wspomnień swoją nutkę w postaci pamiątkowych wpisów w księdze gości. Takie rozwiązanie to atrakcja nie tylko na tu i teraz. Zakochani z pewnością nie raz wrócą do krótkich dedykacji, które doskonale oddają atmosferę dnia.

Planujesz wesele w lekkim, romantycznym stylu? Jak widzisz, możesz urozmaicić je na tysiące sposobów. Ważne, aby oferowane atrakcje były bliskie Waszym upodobaniom. Sky is the limit, a włoskim akcentom nigdy nie mówimy dość!


Organizacja i koordynacja / Wedding planner: Cherry Marry Weddings
Zdjęcia / Photographer: Just Married Photo
Miejsce ceremonii / Wedding ceremony: Kościół św. Jakuba Ap. w Więcławicach Starych
Miejsce / Venue: Dworzyszcze Wola
Oprawa muzyczna na weselu / Music at the wedding: Vega Andrychów
Kwiaty i dekoracje / Flowers and decoration: Umajona, Studio Wedding
Cukiernia / Confectionery: LA BAGUETTE
Makijaże i upięcia / Make up and hairstyling: Katarzyna Zielińska, Rup Coiffeur
Alpaki / Alpacas: Coniraya Hodowla Alpak
Animacje dla dzieci / Children’s entertainer: Weselne przedszkole
Transfery / Transfers: Piotr Talik

Wesele w stylu rustykalnym w Dworzyszcze Wola 1Wesele w stylu rustykalnym w Dworzyszcze Wola 2Wesele w stylu rustykalnym w Dworzyszcze Wola 3Wesele w stylu rustykalnym w Dworzyszcze Wola 4Wesele w stylu rustykalnym w Dworzyszcze Wola 5Wesele w stylu rustykalnym w Dworzyszcze Wola 6Wesele w stylu rustykalnym w Dworzyszcze Wola 7Wesele w stylu rustykalnym w Dworzyszcze Wola 8Wesele w stylu rustykalnym w Dworzyszcze Wola 9Wesele w stylu rustykalnym w Dworzyszcze Wola 10Wesele w stylu rustykalnym w Dworzyszcze Wola 11Wesele w stylu rustykalnym w Dworzyszcze Wola 12Wesele w stylu rustykalnym w Dworzyszcze Wola 13Wesele w stylu rustykalnym w Dworzyszcze Wola 14Wesele w stylu rustykalnym w Dworzyszcze Wola 15Wesele w stylu rustykalnym w Dworzyszcze Wola 16Wesele w stylu rustykalnym w Dworzyszcze Wola 17Wesele w stylu rustykalnym w Dworzyszcze Wola 18Wesele w stylu rustykalnym w Dworzyszcze Wola 19Wesele w stylu rustykalnym w Dworzyszcze Wola 20Wesele w stylu rustykalnym w Dworzyszcze Wola 21Wesele w stylu rustykalnym w Dworzyszcze Wola 22Wesele w stylu rustykalnym w Dworzyszcze Wola 23Wesele w stylu rustykalnym w Dworzyszcze Wola 24Wesele w stylu rustykalnym w Dworzyszcze Wola 25Wesele w stylu rustykalnym w Dworzyszcze Wola 26Wesele w stylu rustykalnym w Dworzyszcze Wola 27Wesele w stylu rustykalnym w Dworzyszcze Wola 28Wesele w stylu rustykalnym w Dworzyszcze Wola 29Wesele w stylu rustykalnym w Dworzyszcze Wola 30Wesele w stylu rustykalnym w Dworzyszcze Wola 31Wesele w stylu rustykalnym w Dworzyszcze Wola 32Wesele w stylu rustykalnym w Dworzyszcze Wola 33Wesele w stylu rustykalnym w Dworzyszcze Wola 34Wesele w stylu rustykalnym w Dworzyszcze Wola 35Wesele w stylu rustykalnym w Dworzyszcze Wola 36Wesele w stylu rustykalnym w Dworzyszcze Wola 37Wesele w stylu rustykalnym w Dworzyszcze Wola 38Wesele w stylu rustykalnym w Dworzyszcze Wola 39Wesele w stylu rustykalnym w Dworzyszcze Wola 40Wesele w stylu rustykalnym w Dworzyszcze Wola 41Wesele w stylu rustykalnym w Dworzyszcze Wola 42