O nas


Cześć! Z tej strony Edyta. Tworzę śluby, łączące to co kochacie i jacy jesteście z perfekcyjną organizacją. Wraz z moim zespołem czuwam nad przebiegiem procesu organizacji wesela a Wam zostawiam świętowanie.


Cherry Marry powstało z miłości do organizacji wesel, po to, żeby przygotowania przemienić w wyjątkowy czas. Efektem jest Dzień, który będziecie wspominać z błyskiem w oku i uśmiechem na twarzy. Słuchamy Was, Waszych ślubnych marzeń i życzeń. Znamy organizacyjne kruczki, wiemy gdzie są możliwe pułapki, na co trzeba zwrócić uwagę i co jest najbardziej kluczowe dla udanego wesela! 

Edyta, założycielka, głowa i serce Cherry Marry Weddings, z organizacją wydarzeń jest związana od 2011 roku. Logistyczne tajniki organizacji wydarzeń poznawała organizując eventy firmowe. Przez ponad 8 lat organizowała targi oraz konferencje połączone z przyjęciami i galami. Pracowała z międzynarodowymi markami: Bosch, Siemens, ABB, Honeywell, NEC, Hanwha Techwin, Samsung, Canon. Wartościowe doświadczenie w organizacji wesel zdobyła prowadząc Dział Organizacji Imprez i Wesel w jednym z krakowskich obiektów. Posiada certyfikat "Wedding Plannera - Konsultanta Ślubnego", wydany przez Agencję Ślubną „Ślubny Impresariat", firmę należącą do Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych.

"Co lubimy w swojej pracy?"

Każda historia jest wyjątkowa. Każde wesele unikatowe. Chcemy być wsparciem dla naszych Par, tak żebyście w amoku przygotowań nie zapomnieli, o co chodzi w tym całym zamieszaniu. Wpuszczacie nas do swojego świata a my to doceniamy.

Dzień Wesela to nasz ukochany etap procesu organizacji. Dookoła jest zawsze tyle pozytywnych emocji, tyle radości, wzruszeń - uwielbiamy być częścią tego i widzieć, że nasza praca zamieniła się w coś tak niezwykłego. Wesela łączą w sobie to, co lubimy - od zamiłowań estetycznych, w tym do dekoracji i kwiatów, sztuki, pięknych miejsc i wnętrz oraz gry światła, przez miłość do muzyki i słabość do doznań smakowych po nutkę ekscytacji związaną z samym procesem planowania, kreacji oraz logistycznych łamigłówek. Kochamy także poznawanie nowych kultur, które towarzyszy weselom międzynarodowym.

W organizacji wydarzeń najważniejsi są ludzie, ich marzenia, cele i efekt, który chcą osiągnąć. Naszą rolą jest pomoc w urzeczywistnieniu tych marzeń i planów, poprzez robienie tego co po prostu lubimy. Wygraliście los na loterii znajdując siebie i mogąc celebrować tak ważny dzień!

"Jaki jest nasz ulubiony styl wesel? Jakie wesela najbardziej lubimy organizować?"

Wierzymy, że moda przemija a styl jest ponadczasowy. Jest nas dwie i każda z nas ma swoje ulubione style ślubne. Jak magnes przyciąga nas autentyczność. Kochamy ponadczasową elegancję i klasykę a także minimalizm połączony z nutką ekstrawagancji. Doceniamy luksusowy glamour oraz lubimy romantyczne, rustykalne, boho klimaty. Tworząc Wasz Dzień przedkładamy jakość nad ilość.

Powierzając organizację Waszego dnia Cherry Marry Weddings, zyskujecie spokój, czas, luksus i komfort bezstresowych przygotowań połączonych z efektem wow. Tworzymy śluby i wesela, w trakcie których nasze Pary Młode czują się jak Goście VIP. Nasz cel to sprawienie abyście w dniu ślubu czuli swobodę, spokój i radość, ba! ocean radości, bo miłość uskrzydla i to nie są frazesy. Naszą rolą jest zatroszczenie się o wszystko wokół, a jest tego sporo! Delektować będziecie się nie tylko tortem weselnym. Wasz dzień jest przysłowiową "wisienką na torcie" (w końcu Cherry Marry!).


EDYTA MAREK, ZAŁOŻYCIELKA CHERRY MARRY WEDDING & EVENTS


Już się cieszymy, a Wy?
Działajmy. Nie możemy doczekać się Waszego cudownego dnia!


Więcej o nas i weselach naszych Par możecie poczytać w zakładce BLOG i PORTFOLIO oraz na IG i FB.

 

BĘDĘ ZASZCZYCONA ORGANIZUJĄC WASZ DZIEŃ

JUŻ NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ! ZACZYNAMY?