O nas


Cześć! Z tej strony Edyta i Aleksandra. Tworzymy śluby, łączące to co kochacie i jacy jesteście z perfekcyjną organizacją. Czuwamy nad przebiegiem procesu organizacji wesela a Wam zostawiamy świętowanie.


Cherry Marry powstało z miłości do organizacji wesel, po to, żeby przygotowania przemienić w wyjątkowy czas. Efektem jest Dzień, który będziecie wspominać z błyskiem w oku i uśmiechem na twarzy. Słuchamy Was, Waszych ślubnych marzeń i życzeń. Znamy organizacyjne kruczki, wiemy gdzie są możliwe pułapki, na co trzeba zwrócić uwagę i co jest najbardziej kluczowe dla udanego wesela! 

Posiadamy certyfikat “Wedding Plannera - Konsultanta Ślubnego” wydany przez Agencję Ślubną „Ślubny Impresariat” należącą do Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych. Z organizacją wydarzeń jesteśmy związane od 2011 roku - obydwie mamy podobne korzenie eventowców. Zajmowałyśmy się eventami biznesowymi, gdzie poznawałyśmy logistyczne tajniki organizacji wydarzeń. Tak właśnie skrzyżowały się nasze drogi.

"Co lubimy w swojej pracy?"

Dla nas liczy się nie tylko cel sam w sobie, ale droga. W tym przypadku, przygotowania do ceremonii ślubu i przyjęcia weselnego. Chcemy być również wsparciem dla naszych Par, tak żebyście w amoku przygotowań nie zapomnieli, o co chodzi w tym całym zamieszaniu. Wpuszczacie nas do swojego świata a my to doceniamy.

Dzień Wesela to nasz ukochany etap procesu organizacji. Dookoła jest zawsze tyle pozytywnych emocji, tyle radości, wzruszeń - uwielbiamy być częścią tego i widzieć, że nasza praca zamieniła się w coś tak niezwykłego. Wesela łączą w sobie to, co lubimy - od zamiłowań estetycznych, w tym do dekoracji i kwiatów, sztuki, pięknych miejsc i wnętrz oraz gry światła, przez miłość do muzyki i słabość do doznań smakowych po nutkę ekscytacji związaną z samym procesem planowania, kreacji oraz logistycznych łamigłówek.

W organizacji wydarzeń najważniejsi są ludzie, ich marzenia, cele i efekt, który chcą osiągnąć. Naszą rolą jest pomoc w urzeczywistnieniu tych marzeń i planów, poprzez robienie tego co po prostu lubimy. Wygraliście los na loterii znajdując siebie i mogąc celebrować tak ważny dzień!

"Jaki jest nasz ulubiony styl wesel? Jakie wesela najbardziej lubimy organizować?"

Jest nas dwie i każda z nas ma swoje ulubione style ślubne. Wierzymy, że moda przemija a styl jest ponadczasowy. Jak magnes przyciąga nas autentyczność. Lubimy ponadczasową elegancję i klasykę a także minimalizm połączony z nutką ekstrawagancji. Doceniamy luksusowy glamour oraz uwielbiamy romantyczne, rustykalne, boho klimaty. Tworząc Wasz Dzień przedkładamy jakość nad ilość.

Kochamy poznawanie nowych kultur , które towarzyszy weselom międzynarodowym. Zawsze staramy się przemycić tradycje weselne z innych regionów. Takie połączenia naprawdę fantastycznie się sprawdzają! Nie ma dla nas także różnicy czym pomagamy w organizacji większego czy kameralnego wesela - każde z nich może być równie dużym wyzwaniem logistycznym i stylizacyjnym. Każda historia jest wyjątkowa. Każde wesele unikatowe.

Powierzając organizację Waszego dnia Cherry Marry, zyskujecie spokój, luksus, komfort, czas oraz pozytywną energię! Sprawiamy, że już same przygotowania będą pełne radości. Natomiast efekt pracy jest przysłowiową "wisienką na torcie" (w końcu Cherry Marry!).


EDYTA MAREK & ALEKSANDRA PUDLIK
WEDDING PLANNERKI


Już się cieszymy, a Wy?
Działajmy. Nie możemy doczekać się Waszego cudownego dnia!


Więcej o nas i weselach naszych Par możecie poczytać w zakładce BLOG i PORTFOLIO oraz na IG i FB.

 

BĘDĘ ZASZCZYCONA ORGANIZUJĄC WASZ DZIEŃ

JUŻ NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ! ZACZYNAMY?