Opinie

"Cherry Marry są niesamowite a ich praca i zaangażowanie przerosły nasze oczekiwania. Dzięki nim dzień naszego ślubu był spełnieniem marzeń. Pozytywne nastawienie Edyty, dobre rady i świetne polecenia sprawiły, że nasze przygotowania był radosne i pełne uśmiechu. Poza tym, Edyta była bardzo profesjonalna i przejęła na siebie cały stres tego wielkiego dnia - my mogliśmy spokojnie się bawić. Nasi Goście ciągle powtarzają, że to najlepsze wesele na jakim byli. Dziękujemy!

Dagmara & Dennis

"Edyta i Ola tworzą świetny duet. Dzięki ich obecności mogliśmy cieszyć się samym dniem ślubu, ale także procesem przygotowań. Cherry Marry wzięło na siebie wszystkie elementy związane z dużym zaangażowaniem czasowym i stresem, a podczas koordynacji dnia dziewczyny były spokojnie, elastyczne i miały wszystko pod kontrolą. Ten duet sprawił, że naprawdę bawiliśmy się podczas wesela i mamy z niego najpiękniejsze wspomnienia. Zdecydowanie polecamy Cherry Marry, jeżeli chcecie, aby Wasz dzień był wyjątkowy!"

Caroline & Bart

"Cieszymy się, że skontaktowaliśmy się z Cherry Marry, kiedy zdecydowaliśmy, że potrzebujemy samej koordynacji dnia ślubu. Zmieniliśmy sporo elementów ze względu na warunki pogodowe. Aleksandra, nasza główna koordynatorka, była cierpliwa, spokojna i pomogła nam z każdym detalem. Sprawiła, że nasz dzień przebiegał idealnie i była "w akcji" przez cały czas jego trwania. Edyta i Ola to prawdziwe profesjonalistki. Dzięki nim nasz dzień był perfekcyjny i pełen wyjątkowych wspomnień."

Julie & Christopher

Poprosiliśmy Cherry Marry o pomoc w krytycznym momencie, niecały miesiąc przed ślubem. Zależało nam na pomocy w koordynacji Naszego Dnia, bo mimo dobrej organizacji z naszej strony nie mogliśmy wszystkiego dopiąć osobiście. 

Ola była naszym dobrym duchem od początku do dnia Ślubu, kiedy to cały stres minął, bo wiedziałam, że wszystko jest pod jej kontrolą. Goście chwalili sobie, że mogli się zwrócić o pomoc, a ja, że dziewczyny reagowały na każdą sytuację. Dziękujemy i żałujemy, że nie współpracowaliśmy z Wami od początku. Dzięki Wam Nasz Dzień był czystą przyjemnością."

Klaudyna & Jakub

„Nasze wesele było fantastyczne pod każdym względem, a to za sprawą Cherry Marry - ich pasji, profesjonalizmu i niezwykłego zmysłu organizatorskiego. Dziewczyny sprawiały, że coś co wydawało nam się skomplikowane okazało się bardzo proste. Tak było z wieloma rzeczami. Dały nam poczucie spokoju i przekonanie, że wszystko się uda! 

Planowanie wesela okazało się świetną przygodą, mając u boku Cherry Marry pełne pomysłów i pozytywnej energii. Dziewczyny przerosły nasze najśmielsze oczekiwania i zawsze pozostaniemy im wdzięczni za to, że nasz dzień ślubu był tak idealny i bezstresowy. Gorąco polecamy!"

Ania & Pedro

„Pełna profeska! Dziewczyny znają temat, mają szeroki wachlarz kontaktów w branży i wiedzą z kim pracuje się dobrze, dlatego warto im zaufać. Szczególne podziękowania za uratowanie sytuacji fryzurowej (ogarnięcie super fryzjerki na miesiąc przed - choć graniczyło to z cudem), za organizację części wizualnej wesela (było pięknie!) i za trzymanie ręki na pulsie!"

Dominika & Michał

„Dzięki pomocy Cherry Marry, ich zaangażowaniu, pomysłom, świetnej organizacji, doskonałej znajomości branży i środowiska - nasze wesele było idealne. Wszyscy goście byli zachwyceni, a ja nie musiałam martwić się niczym, tylko dobrze się bawić. 

Szukanie sali jest jedną z najważniejszych decyzji, która wpłynie na przebieg całego wesela. Cherry Marry będzie w stanie znaleźć miejsce, które Wam się marzy. Na dodatek dziewczyny świetnie znają angielski. Jeśli chcecie mieć nietuzinkowy dzień, szyty na waszą miarę i nie chcecie przy tym zwariować - zadzwońcie do Cherry Marry."

Justyna & Peder

„Edyta była dla nas wielkim wsparciem podczas przygotowań do naszego wielkiego dnia. Zawsze niezawodna, zaangażowana, pełna energii i w gotowości na każde wyzwanie. Edyta to oaza cierpliwości i spokoju. Zawsze cierpliwie wysłuchiwała naszych nowych pomysłów i zmian oraz pomagała nam dopracować każdy szczegół. 

Dzięki pomocy Edyty uniknęliśmy przedślubnego stresu i paniki, że coś nie pójdzie po naszej myśli lub, że o czymś zapomnieliśmy. Wszystko było perfekcyjnie zaplanowane i „dopięte na ostatni guzik". To był nasz idealny dzień. Dziękujemy!"

Gosia & Anthony

„Cherry Marry to profesjonalizm, optymizm i masa pomysłów. Pomogła nam nie tylko dopracować i dopiąć wszystkie szczegóły, ale co dla nas było najważniejsze i wręcz zbawienne, to jej podejście, że nie ważne co by się nie wysypało, wszystko i tak się uda!

Przekonaliśmy się, że dla Edyty istnieją tylko wyzwania, dlatego polecam ją każdemu, kto chce kojarzyć przygotowania do swojego ślubu wyłącznie z przyjemnością. Kochana, gdyby nie Ty, nie dość, że umarłabym ze strachu to jeszcze nic nie wyszłoby tak pięknie!"

Ola & Olek

„Miałam przyjemność współpracować z Edytą podczas organizacji mojego wesela. Nie miała łatwego zadania - osobiście nie przepadam za tradycyjnym podejściem do wesel i chciałam, żeby nasz dzień wyglądał niestandardowo.

Edyta była ze mną od wybierania sukni, obiektu, zaproszeń, koloru kwiatów, atrakcji, po żegnanie gości po imprezie. Świetnie zgrała cały dzień i panowała nad sytuacją. Dzięki jej nieocenionej pomocy, dzień swojego wesela wspominamy jako cudowną bezstresową zabawę. Polecamy Cherry Marry z całego serca!"

Aga & Darek

CIESZCIE SIĘ CHWILĄ - CZUWAMY NAD WSZYSTKIM

OMÓWMY WASZ CUDOWNY DZIEŃ