Opinie

„Miałam przyjemność współpracować z Edytą podczas organizacji mojego wesela. Nie miała łatwego zadania - osobiście nie przepadam za tradycyjnym podejściem do wesel i chciałam, żeby nasz dzień wyglądał niestandardowo.

Po pierwszych rozmowach, okazało się, że szybko zrozumiała moje obawy, potrzeby i wizję wesela. Dzięki jej konkretnemu i empatycznemu podejściu do klienta, wiedziałam, że jesteśmy w dobrych rękach.

Edyta była ze mną od wybierania sukni, obiektu, zaproszeń, koloru kwiatów, atrakcji, po żegnanie gości po imprezie. Świetnie zgrała cały dzień i panowała nad sytuacją. Dzięki jej nieocenionej pomocy, dzień swojego wesela wspominamy jako cudowną bezstresową zabawę :) Polecamy Cherry Marry z całego serca :)”

AGA I DAREK | 2018

„Planowanie naszego wesela rozpoczęliśmy sami, ale kilka miesięcy przed, okazało się, że to był błąd. Stres zaczął nas paraliżować. Kontakt do Edyty otrzymaliśmy od znajomych. Już po pierwszej rozmowie okazało się, że w 100% rozumie nas i nasze potrzeby.

Edyta była dla nas wielkim wsparciem podczas przygotowań do naszego wielkiego dnia. Zawsze niezawodna, zaangażowana, pełna energii i w gotowości na każde wyzwanie. Edyta to oaza cierpliwości i spokoju. Zawsze cierpliwie wysłuchiwała naszych nowych pomysłów i zmian oraz pomagała nam dopracować każdy szczegół.

Dzięki pomocy Edyty uniknęliśmy przedślubnego stresu i paniki, że coś nie pójdzie po naszej myśli lub, że o czymś zapomnieliśmy. Wszystko było perfekcyjnie zaplanowane i „dopięte na ostatni guzik”. To był nasz idealny dzień. Dziękujemy!”

GOSIA I ANTHONY | 2018

„Cherry Marry to profesjonalizm, optymizm i masa pomysłów. Pomogła nam nie tylko dopracować i dopiąć wszystkie szczegóły, ale co dla nas było najważniejsze i wręcz zbawienne, to jej podejście, że nie ważne co by się nie wysypało, wszystko i tak się uda!

Kiedy z dnia na dzień zamknęli restaurację, z którą już prawie podpisaliśmy umowę na przyjęcie, Edyta przyszła z gotowymi pomysłami i planem na rozwiązanie naszego "problemu".

Przekonaliśmy się, że dla Edyty istnieją tylko wyzwania, dlatego polecam ją każdemu, kto chce kojarzyć przygotowania do swojego ślubu wyłącznie z przyjemnością. Kochana, gdyby nie Ty, nie dość, że umarłabym ze strachu to jeszcze nic nie wyszłoby tak pięknie!”

OLA I OLEK | 2018

CIESZCIE SIĘ CHWILĄ - CZUWAMY NAD WSZYSTKIM

OMÓWMY WASZ CUDOWNY DZIEŃ