BLOG

Kameralnie i romantycznie w Szklarni Pałacu Mała Wieś | Svetlana & Stanislau

Na kilka miesięcy przed ich wymarzoną datą ślubu, młoda para pochodząca z Białorusi - Svetlana i Stanislau poprosiła nas o pomoc w aranżacji ich wyjątkowego dnia. Zakochani zachwycili się wyjątkowym i klimatycznym miejscem pod Warszawą - Szklarnią w Pałacu Mała Wieś, w którym niejednokrotnie miałyśmy okazję organizować przyjęcia ślubne.
CZYTAJ WIĘCEJ ...

Zimowe wesele w świątecznym klimacie | PAULINA & MARCIN

Zimowe wesela mają w sobie niezwykłą magię. Jest w nich coś nieuchwytnego, wręcz baśniowego. Może to romantyczna aura — gałązki obsypane białym puchem, tysiące mieniących się lampek, zapach świerków, który wypełnia salę, a może świąteczne dekoracje, które kojarzą nam się z domowym ciepłem.
CZYTAJ WIĘCEJ ...

Brytyjskie wesele w Kopalni Soli „Wieliczka” | LISA & ANDREW

Ślub niczym z najpiękniejszej baśni — tym razem dosłownie. Lisa i Andrew zorganizowali brytyjskie wesele w Polsce z motywem baśni „Piękna i Bestia”. Zarówno ślub, jak i wesele odbyły się 125 metrów pod ziemią — w zachwycających salach, a raczej komorach Kopalni Soli „Wieliczka”.
CZYTAJ WIĘCEJ ...
Klimatyczne wesele w Pałacu Goetz 30

Royal wedding w odcieniach czerwieni | VIVIANA & NIC

Odrestaurowane z wyjątkową dbałością o detale pałacowe wnętrza, to idealne miejsce na organizację eleganckiego przyjęcia w królewskim stylu. Weselnicy mogą korzystać z sal bankietowych, hallu myśliwskiego oraz atrium z unikatowymi drewnianymi schodami. Do dyspozycji gości jest również park utrzymany w stylu angielskim.
CZYTAJ WIĘCEJ ...
Wesele z klasą w Oranżerii 18

Organizacja międzynarodowego wesela w Polsce | ELISABETH & ALEX

Polska oferuje wszystko, czego można sobie wymarzyć, aby zorganizować prestiżowy ślub i wesele na najwyższym poziomie. Są tu eleganckie i klasyczne miejsca, w których panuje wyjątkowa atmosfera, fantastyczni usługodawcy, komfortowa baza hotelowa, smakowite jedzenie i malownicze krajobrazy.
CZYTAJ WIĘCEJ ...
Eleganckie wesele w centrum Krakowa 18

Wesele w stylu glamour na krakowskim rynku | NINE & MARKUS

Luksusowe wesele z widokiem na krakowskie sukiennice i Kościół Mariacki — taką uroczystość możemy pomóc Wam zorganizować w Crystal Palace, czyli w jednej z najbardziej wytwornych, ekskluzywnych sal weselnych w Krakowie.
CZYTAJ WIĘCEJ ...