Royal wedding w odcieniach czerwieni | VIVIANA & NIC

Klimatyczne wesele w Pałacu Goetz 30

Na swój baśniowy ślub nasza międzynarodowa para – Viviana i Nic wybrała jedną z najpiękniejszych rezydencji z końca XIX wieku – Pałac Goetz. Obiekt ten zlokalizowany w Brzesku to prawdziwa perła regionu Małopolski oraz dawna siedziba rodu Goetzów-Okocimskich, właścicieli Browaru Okocim. 

Odrestaurowane z wyjątkową dbałością o detale pałacowe wnętrza, to idealne miejsce na organizację eleganckiego przyjęcia w królewskim stylu. Weselnicy mogą korzystać z sal bankietowych, hallu myśliwskiego oraz atrium z unikatowymi drewnianymi schodami. Do dyspozycji gości jest również park utrzymany w stylu angielskim.

Czerwona róża – symbol miłości, namiętności i przywiązania

Na oprawę swojego najważniejszego dnia Viviana i Nic wybrali róże w odcieniu nasyconej czerwieni – symbol miłości, namiętności i przywiązania. Za dekorację sali weselnej, atrium i miejsca ceremonii odpowiadała pracownia florystyczna BeDeko, której spektakularne realizacje wiele razy zdobiły organizowane przez nas przyjęcia. Efekt przerósł nasze oczekiwania – liczne kompozycje z ogromnej ilości świeżych kwiatów idealnie wkomponowały się w pałacowy styl.   

Wzruszająca ceremonia ślubna była ukoronowaniem wieloletniego związku Viviany i Nica. Młodzi żartowali również, że nasz kraj jest idealną lokalizacją na ślub, bo leży w połowie drogi do ich rodzinnych stron – Kostaryki (Viviana) i Australii (Nic). 

Ciepłej i rodzinnej atmosfery panującej w dniu ślubu nie popsuła nawet niepewna wrześniowa pogoda, która zmusiła nas do aranżacji ceremonii we wnętrzu Pałacu. O wyjątkową oprawę muzyczną w tym kluczowym momencie zadbał Kwartet Beskid wraz z tenorem, śpiewakiem operowym Jarosławem Bieleckim. Podczas wprowadzenia Panny Młodej na miejsce przysięgi rozbrzmiał klasyczny utwór Panis Angelicus, a w trakcie wymiany obrączek, O Sole Mio.

Za świetną zabawę na parkiecie odpowiadał zespół Goście Live Band wraz z wokalistą Azzją. W roli wodzireja natomiast idealnie sprawdził się hiszpański konferansjer – Samuel Rodriguez, który z wprawą zintegrował międzynarodowych gości weselnych.

Królewskie wesele na Południu Polski

Naszym zdaniem Pałac Goetz, to idealne miejsce na organizację eleganckiego wesela w królewskim stylu. Jeśli marzysz o aranżacji przyjęcia w tym obiekcie, skontaktuj się z nami. Jako konsultantki ślubne chętnie pomożemy Ci w realizacji tego przedsięwzięcia. Zadbamy o detale, zaplanujemy dekoracje i atrakcje, które nadadzą Waszemu przyjęciu unikatowy charakter.


Organizacja i koordynacja / Wedding planner: Cherry Marry Weddings
Zdjęcia / Photographer: Joanna Nowak
Film / Videographer: Blink Film
Miejsce / Venue: Pałac Goetz
Oprawa muzyczna / Music: Beskid Quartet, Jarosław Bielecki Tenor, Goście Cover Band
Kwiaty i dekoracje / Flowers and decoration: BeDeko / Ilumi
Ślub humanistyczny / Humanist wedding: Glamour Event
Cukiernia / Confectionery: Moder Wypieki
Magik / Magician: Diego Vargas
Prosseco Van: Vinonino
Makijaże / Make up: Dominika Krzyszkowska, Izabela Wojda
Upięcia / Hairstyling: Klaudia Sobos, Karina Piątek

Klimatyczne wesele w Pałacu Goetz 1Klimatyczne wesele w Pałacu Goetz 2Klimatyczne wesele w Pałacu Goetz 3Klimatyczne wesele w Pałacu Goetz 4Klimatyczne wesele w Pałacu Goetz 6Klimatyczne wesele w Pałacu Goetz 8Klimatyczne wesele w Pałacu Goetz 9Klimatyczne wesele w Pałacu Goetz 10Klimatyczne wesele w Pałacu Goetz 11Klimatyczne wesele w Pałacu Goetz 12Klimatyczne wesele w Pałacu Goetz 13Klimatyczne wesele w Pałacu Goetz 14Klimatyczne wesele w Pałacu Goetz 15Klimatyczne wesele w Pałacu Goetz 16Klimatyczne wesele w Pałacu Goetz 17Klimatyczne wesele w Pałacu Goetz 18Klimatyczne wesele w Pałacu Goetz 22Klimatyczne wesele w Pałacu Goetz 23Klimatyczne wesele w Pałacu Goetz 24

Zdjęcia dekoracji sali / Venue decorations photos: BeDeko

Klimatyczne wesele w Pałacu Goetz 25Klimatyczne wesele w Pałacu Goetz 26Klimatyczne wesele w Pałacu Goetz 27Klimatyczne wesele w Pałacu Goetz 28Klimatyczne wesele w Pałacu Goetz 29Klimatyczne wesele w Pałacu Goetz 30Klimatyczne wesele w Pałacu Goetz 31