Zimowe wesele w świątecznym klimacie | PAULINA & MARCIN

Zimowe wesela mają w sobie niezwykłą magię. Jest w nich coś nieuchwytnego, wręcz baśniowego. Może to romantyczna aura — gałązki obsypane białym puchem, tysiące mieniących się lampek, zapach świerków, który wypełnia salę, a może świąteczne dekoracje, które kojarzą nam się z domowym ciepłem.

Podczas organizacji wesela Pauliny i Marcina w Dworze w Tomaszowicach podkreśliłyśmy wszystko to, co kojarzy nam się z grudniem. Było świątecznie, zimowo i magicznie. Pojawił się Mikołaj, który wręczył dzieciom prezenty. Sale wypełniły drzewka, gałązki golterii i dekoracje z akcentami w kolorze czerwonego wina.

Wzruszający i przezabawny ślub humanistyczny na własnych zasadach

Zanim goście oddali się zabawie, zakochani przyrzekli sobie miłość podczas wzruszającego ślubu humanistycznego. Nie obyło się bez osobistych wspomnień, wyznań i przezabawnych akcentów.

Pan Młody przygotował dla ukochanej niezwykłą niespodziankę, śpiewając i grając jej ulubione romantyczne utwory, niczym Michael Bublé i Santana w jednym. Takie momenty zawsze dodają weselom wyjątkowego smaku. Sprawiają, że uroczystość jest nie tylko piękna, magiczna i wzruszająca, ale też zupełnie niepowtarzalna.

Jak zorganizować zimowe wesele w świątecznym klimacie?

Marzysz o zimowym weselu w świątecznym klimacie? Jako konsultantki ślubne chętnie pomożemy Ci je zorganizować. Połączymy to, co bliskie Waszemu sercu, z eleganckim, prestiżowym charakterem. Zaplanujemy dekoracje i dodatkowe atrakcje, które będą przywodzić na myśl najpiękniejsze, świąteczne wspomnienia. Wspólnie wybierzemy wymarzoną lokalizację, która uwypukli urok grudniowej aury.

Uważamy, że zima to jeden z najpiękniejszych okresów w roku na organizację ślubu. Trzeba jedynie wiedzieć, jak dobrze wykorzystać jej atrybuty, aby oddać jej unikalne ciepło i świąteczne wspomnienia, które rozgrzewają serca.


Organizacja i koordynacja / Wedding planner: Cherry Marry Weddings
Zdjęcia / Photographer: Kasia Brońska-Popiel & Kuba Popiel | Malachite Meadow
Miejsce / Venue: Galeria Panorama, Dwór w Tomaszowicach
Oprawa muzyczna / Music: Mistrzowskie Wesele
Kwiaty i dekoracje / Flowers and decoration: BeDeko / Ilumi
Ślub humanistyczny / Humanist wedding: Ślub Humanistyczny Joanna Humerczyk
Cukiernia / Confectionery: Pracownia Cukiernicza Torta di mele
Animacje dla dzieci / Children’s entertainer: Cud Niania
Barman / Bartender: Champion Bartender Quality
Makijaże i upięcia / Make up and hairstyling: Patrycja Kasperkiewicz / Juli Hair Love

Zimowe wesele w Dworze w Tomaszowicach 1 Zimowe wesele w Dworze w Tomaszowicach 2Zimowe wesele w Dworze w Tomaszowicach 3Zimowe wesele w Dworze w Tomaszowicach 4Zimowe wesele w Dworze w Tomaszowicach 5Zimowe wesele w Dworze w Tomaszowicach 6Zimowe wesele w Dworze w Tomaszowicach 7Zimowe wesele w Dworze w Tomaszowicach 8Zimowe wesele w Dworze w Tomaszowicach 9Zimowe wesele w Dworze w Tomaszowicach 10Zimowe wesele w Dworze w Tomaszowicach 11Zimowe wesele w Dworze w Tomaszowicach 12Zimowe wesele w Dworze w Tomaszowicach 13Zimowe wesele w Dworze w Tomaszowicach 14Zimowe wesele w Dworze w Tomaszowicach 15Zimowe wesele w Dworze w Tomaszowicach 16Zimowe wesele w Dworze w Tomaszowicach 17Zimowe wesele w Dworze w Tomaszowicach 27Zimowe wesele w Dworze w Tomaszowicach 18Zimowe wesele w Dworze w Tomaszowicach 19Zimowe wesele w Dworze w Tomaszowicach 20Zimowe wesele w Dworze w Tomaszowicach 21Zimowe wesele w Dworze w Tomaszowicach 22Zimowe wesele w Dworze w Tomaszowicach 23Zimowe wesele w Dworze w Tomaszowicach 24Zimowe wesele w Dworze w Tomaszowicach 25Zimowe wesele w Dworze w Tomaszowicach 26