Kameralnie i romantycznie w Szklarni Pałacu Mała Wieś | Svetlana & Stanislau

Na kilka miesięcy przed wymarzoną datą ślubu, młoda para pochodząca z Białorusi – Svetlana i Stanislau poprosiła nas o pomoc w aranżacji ich wyjątkowego dnia. Zakochani zachwycili się wyjątkowym i klimatycznym miejscem pod Warszawą – Szklarnią w Pałacu Mała Wieś, w którym niejednokrotnie miałyśmy okazję organizować przyjęcia ślubne (Zobacz: Camilla & Chris | Sandra & Aiden).

Pałac Mała Wieś to historyczny obiekt z ponad 200-letnią historią, który został odrestaurowany i rozbudowany pod organizację przyjęć. Szklarnia Pałacu, utrzymana w stylu nowoczesnej stodoły, to idealne miejsce na eleganckie wesele dla kilkudziesięciu osób.

Ponadczasowo, romantycznie i z klasą

Młoda para od początku ujęła nas niesamowitym wyczuciem stylu i dbałością o szczegóły, czego przejawem był dobór akcentów kolorystycznych i detali całego przedsięwzięcia. Svetlana i Stanislau postawili na odcienie bieli i kremu podbite złotymi akcentami, które idealnie wpisały się w elegancki charakter Szklarni.

Organizacji ślubu plenerowego sprzyjało sierpniowe słońce, pozwalając na korzystanie z przepięknych terenów zielonych wokół Pałacu. Zaproszeni goście, w oczekiwaniu na Parę Młodą, mogli pospacerować parkowymi alejkami i delektować się orzeźwiającymi napojami oraz przekąskami serwowanymi na zewnątrz.

Szklarnia i miejsce ceremonii, ozdobione kompozycjami z białych kwiatów spod ręki BeDeko oraz aranżacje świetlne od Ilumi, wywarły niesamowite wrażenie na zaproszonych. Wyszło ponadczasowo, romantycznie i z klasą – tak jak wymarzyli sobie to Svetlana i Stanislau!

Kameralne przyjęcie dla najbliższej rodziny

Svetlana i Stanislau, to para cudownych młodych ludzi pochodząca z Mińska, która na swoje wesele zaprosiła najbliższą rodzinę i przyjaciół z całej Europy. Wybór Polski na miejsce ich najważniejszego dnia w życiu był nieprzypadkowy, gdyż oboje od niedawna mieszkają i pracują w naszym kraju.

O komfort gości podczas ceremonii i wesela zadbał prowadzący Artem, którego rolę możemy porównać do polskiego „wodzireja”, a która w praktyce jest o wiele szersza. W trakcie przyjęcia ze swadą opowiadał on anegdotki o parze młodej, zachęcał do zabawy, a także służył nam pomocą w komunikacji z gośćmi. Osoba pełniąca taką funkcję, to stały element podczas białoruskich wesel.

Młoda Para wykorzystała sierpniową aurę i romantyczne otoczenie Pałacu Mała Wieś do maksimum. W scenariuszu dnia była plenerowa przysięga ślubna wraz z częścią humanistyczną, życzenia dla młodej pary, sesja zdjęciowa, zjawiskowy pierwszy taniec oraz prezentacja tortu skąpanego w fontannie iskier. Ponadto po północy goście zostali zaproszeni do ogniska przed Szklarnią, gdzie spędzili cudowny czas przy akompaniamencie gitary akustycznej.

Eleganckie wesela w Pałacu Mała Wieś

Naszym zdaniem Pałac Mała Wieś, to idealne miejsce na organizację eleganckiego wesela w centralnej Polsce. Jeśli marzysz o aranżacji przyjęcia w tym obiekcie, skontaktuj się z nami. Jako konsultantki ślubne chętnie pomożemy Ci w realizacji tego przedsięwzięcia. Zadbamy o detale, zaplanujemy dekoracje i atrakcje, które nadadzą Waszemu przyjęciu unikatowy charakter.


Organizacja i koordynacja / Wedding planner: Cherry Marry Weddings
Zdjęcia / Photographer: Vlada Klimovich / Oksana Manchuk
Film / Videographer: golunov.films / smolyakov wedding
Miejsce / Venue: Pałac Mała Wieś
Oprawa muzyczna / Music: Val Kola band, Pałac Mała Wieś
Kwiaty i dekoracje / Flowers and decoration: BeDeko / Ilumi
Wodzirej / Wedding host: Artem Valentinovich
Sound equipment: bee_tech.pl
Stage lightning: Softlight.pl
Cukiernia / Confectionery: MAKEtheCAKE by Antonina Wagiel
Makijaże i upięcia / Make up and hairstyling: Karpovich Makeup / Svitlana Babak

Wesele plenerowe w Pałacu Mała Wieś 1Wesele plenerowe w Pałacu Mała Wieś 2Wesele plenerowe w Pałacu Mała Wieś 55 Wesele plenerowe w Pałacu Mała Wieś 3Wesele plenerowe w Pałacu Mała Wieś 57Wesele plenerowe w Pałacu Mała Wieś 5Wesele plenerowe w Pałacu Mała Wieś 4Wesele plenerowe w Pałacu Mała Wieś 58Wesele plenerowe w Pałacu Mała Wieś 59Wesele plenerowe w Pałacu Mała Wieś 60Wesele plenerowe w Pałacu Mała Wieś 5Wesele plenerowe w Pałacu Mała Wieś 61 Wesele plenerowe w Pałacu Mała Wieś 6 Wesele plenerowe w Pałacu Mała Wieś 7Wesele plenerowe w Pałacu Mała Wieś 61Wesele plenerowe w Pałacu Mała Wieś 63Wesele plenerowe w Pałacu Mała Wieś 64Wesele plenerowe w Pałacu Mała Wieś 65 Wesele plenerowe w Pałacu Mała Wieś 8Wesele plenerowe w Pałacu Mała Wieś 67 Wesele plenerowe w Pałacu Mała Wieś 9 Wesele plenerowe w Pałacu Mała Wieś 10Wesele plenerowe w Pałacu Mała Wieś 11Wesele plenerowe w Pałacu Mała Wieś 12Wesele plenerowe w Pałacu Mała Wieś 69Wesele plenerowe w Pałacu Mała Wieś 70Wesele plenerowe w Pałacu Mała Wieś 71Wesele plenerowe w Pałacu Mała Wieś 72Wesele plenerowe w Pałacu Mała Wieś 73Wesele plenerowe w Pałacu Mała Wieś. Oczekiwanie na Pannę Młodą. Wesele plenerowe w Pałacu Mała Wieś 13 Wesele plenerowe w Pałacu Mała Wieś 14Wesele plenerowe w Pałacu Mała Wieś 74Wesele plenerowe w Pałacu Mała Wieś 75Wesele plenerowe w Pałacu Mała Wieś 15Wesele plenerowe w Pałacu Mała Wieś 76 Wesele plenerowe w Pałacu Mała Wieś 16 Wesele plenerowe w Pałacu Mała Wieś 76 Wesele plenerowe w Pałacu Mała Wieś 76Wesele plenerowe w Pałacu Mała Wieś 77Wesele plenerowe w Pałacu Mała Wieś 17Wesele plenerowe w Pałacu Mała Wieś 79Wesele plenerowe w Pałacu Mała Wieś 18