Wesele w stylu glamour na krakowskim rynku | NINE & MARKUS

Eleganckie wesele w centrum Krakowa 18

Luksusowe wesele z widokiem na krakowskie sukiennice i Kościół Mariacki — taką uroczystość możemy pomóc Wam zorganizować w Crystal Palace, czyli w jednej z najbardziej wytwornych, ekskluzywnych sal weselnych w Krakowie. Jeśli marzycie o weselu w stylu glamour, które olśni wszystkich gości — zainspirujcie się ślubem Nine i Markusa — norweskiej pary, która postanowiła zorganizować międzynarodowe wesele w samym sercu Krakowa.

Eleganckie wesele z norweskimi akcentami

Nine studiowała w Krakowie, stąd jej miłość do piękna krakowskiej starówki. Zakochani wymarzyli sobie eleganckie wesele z norweskimi i spersonalizowanymi akcentami. Wielu gości postawiło na tradycyjne norweskie stroje. Na torcie pojawił się ukochany piesek Lucie. A podczas tańców królowały ulubione, rodzinne utwory m.in. z bajki Aladyn.

Wesele na krakowskim rynku z widokiem na sukiennice

Krakowski rynek ma w sobie niepowtarzalny urok. To jedna z najwspanialszych lokalizacji na organizację międzynarodowego wesela, w którym wezmą udział goście z różnych zakątków świata. W końcu to nasza wizytówka!

Crystal Palace jest położony w samym sercu rynku. Podczas weselnych toastów można kątem oka podziwiać historyczną architekturę miasta.

Takie otoczenie doskonale współgra z wykwintnym wystrojem sali — kryształowymi żyrandolami, okrągłymi stołami z elegancką zastawą, wysokimi okiennicami, które są charakterystyczne dla krakowskich kamienic. Wisienką na torcie są jasne, kremowe dekoracje i białe kwiaty. Wszystko ujęte przez obiektyw jednej z najbardziej utalentowanych fotografek ślubnych — Eleny Matiash.

Jeśli marzycie o wytwornym weselu w stylu glamour, jako wedding planerki, pomożemy Wam w organizacji i koordynacji dnia ślubu. Postawcie na swoje marzenia! To jedyny taki dzień w życiu, warto zadbać o jego unikalną oprawę.


Organizacja i koordynacja / Wedding planner: Cherry Marry Weddings
Zdjęcia / Photographer: Elena Matiash
Miejsce przygotowania Młodej Pary / Bride & Groom getting ready location: Hotel Saski Curio
Miejsce ceremonii / Wedding ceremony: Parafia Ewangelicko-Augsburska (Kościół św. Marcina)
Miejsce wesela / Wedding venue: Crystal Palace
Oprawa muzyczna na weselu / Music at the wedding: Bride Uncle Manoo + Manufaktura dźwięku
Kwiaty i dekoracje / Flowers and decoration: BeDeko
Tort / Wedding cake: VELOUR CakeStudio
Makijaże i upięcia / Make up and hairstyling: Dominika Szymczyk, Maja Beauty by Rockagirl

Eleganckie wesele w centrum Krakowa 1Eleganckie wesele w centrum Krakowa 2Eleganckie wesele w centrum Krakowa 3Eleganckie wesele w centrum Krakowa 4Eleganckie wesele w centrum Krakowa 5Eleganckie wesele w centrum Krakowa 6Eleganckie wesele w centrum Krakowa 7Eleganckie wesele w centrum Krakowa 8Eleganckie wesele w centrum Krakowa 9Eleganckie wesele w centrum Krakowa 10Eleganckie wesele w centrum Krakowa 11Eleganckie wesele w centrum Krakowa 12Eleganckie wesele w centrum Krakowa 13Eleganckie wesele w centrum Krakowa 14Eleganckie wesele w centrum Krakowa 15Eleganckie wesele w centrum Krakowa 16Eleganckie wesele w centrum Krakowa 17Eleganckie wesele w centrum Krakowa 18Eleganckie wesele w centrum Krakowa 19Eleganckie wesele w centrum Krakowa 20Eleganckie wesele w centrum Krakowa 21Eleganckie wesele w centrum Krakowa 22Eleganckie wesele w centrum Krakowa 23Eleganckie wesele w centrum Krakowa 24Eleganckie wesele w centrum Krakowa 25Eleganckie wesele w centrum Krakowa 26