Organizacja międzynarodowego wesela w Polsce | ELISABETH & ALEX

Wesele z klasą w Oranżerii 18

Zagraniczne wesela organizowane w Polsce to dziś właściwie norma. Wiele par nawet z najdalszych zakątków świata marzy o tym, aby właśnie tutaj — w naszym kraju złożyć sobie przysięgę i celebrować uczucia wśród najbliższych.

Polska oferuje wszystko, czego można sobie wymarzyć, aby zorganizować prestiżowy ślub i wesele na najwyższym poziomie. Są tu eleganckie i klasyczne miejsca, w których panuje wyjątkowa atmosfera, fantastyczni usługodawcy, komfortowa baza hotelowa, smakowite jedzenie i malownicze krajobrazy.

Międzynarodowe wesele w Polsce w romantycznej Oranżerii

Przykładem może być międzynarodowe wesele w Polsce Elizabeth i Alex. On pochodzi z Włoch i pracuje jako pilot. Ona ma polskie korzenie, jednak urodziła się i przez lata mieszkała w Niemczech. Poznali się „w chmurach” — gdy pracowała jako stewardessa.

Jako konsultantki ślubne wspierałyśmy ich w organizacji międzynarodowego wesela w okolicach Rzeszowa, a dokładniej w Oranżerii w Komorowie. To niezwykle ekskluzywna przestrzeń, która chwyci za serce wszystkich miłośników klasycznych wnętrz ze smakiem.

Salę wypełnia naturalne światło, które wpada do środka przez ogromne, oranżeryjne okna. Wystrój zachwyca dbałością o detale. Białe sztukateria na ścianach fantastycznie współgra z drewnianym parkietem i złotymi akcentami. Z jednej strony wnętrza są eleganckie, z drugiej nie budują niepotrzebnego dystansu, sprawiając, że wesele łączy w sobie prestiż i swobodę, co jest pożądane przez wiele zagranicznych par.

Eleganckie akcenty, które budują atmosferę ślubu

Za atmosferę międzynarodowego ślubu oczywiście w dużej mierze odpowiada para młoda oraz klimat miejsca. To jednak nie wszystko! Równie ważne są detale — eleganckie akcenty ślubne, które sprawiają, że uroczystość zyskuje niepowtarzalnego uroku. Przykład? Spinki w kształcie samolotu przy mankietach pana młodego lub przepiękny welon z datą ślubu i napisem od Minty Bridal Store.

Kolejna sprawa to oczywiście przemyślana oprawa muzyczna. Podczas wesela w Oranżerii zadbał o nią DJ Artur Mazurek, a w czasie uroczystości utalentowana wokalistka i skrzypaczka Julia Jagos.

Było romantycznie, ale też bardzo radośnie i swobodnie. Z pewnością będziemy miło wspominać wspólnie spędzony czas. Jeśli chcecie zorganizować międzynarodowe wesele w Polsce — odezwijcie się do nas, pomożemy Wam zaplanować piękną, romantyczną uroczystość ślubną, która zachwyci Waszych gości.


Organizacja i koordynacja / Wedding planner: Cherry Marry Weddings
Zdjęcia / Photographer: Joanna Nowak
Wideo / Video: Blink Film
Miejsce ceremonii / Wedding ceremony: Kościół Rzymskokatolicki i Sanktuarium Przemienienia Pańskiego
Miejsce / Venue: ORANŻERIA PRZYJĘCIA
Oprawa muzyczna podczas ceremonii / Music at the ceremony: Julia Jagos
Oprawa muzyczna na weselu / Music at the wedding: DJ Artur Mazurek
Kwiaty i dekoracje / Flowers and decoration: Becolor
Barman / Bartender: Wedding bar
Makijaże i upięcia / Make up and hairstyling: Będzie czesane, Basia Jaskot
Welon / Veil: My bridal store

Wesele z klasą w Oranżerii 1Wesele z klasą w Oranżerii 2Wesele z klasą w Oranżerii 3Wesele z klasą w Oranżerii 4Wesele z klasą w Oranżerii 5Wesele z klasą w Oranżerii 6Wesele z klasą w Oranżerii 7Wesele z klasą w Oranżerii 8Wesele z klasą w Oranżerii 9Wesele z klasą w Oranżerii 10Wesele z klasą w Oranżerii 11Wesele z klasą w Oranżerii 12Wesele z klasą w Oranżerii 13Wesele z klasą w Oranżerii 14Wesele z klasą w Oranżerii 15Wesele z klasą w Oranżerii 16Wesele z klasą w Oranżerii 17Wesele z klasą w Oranżerii 18Wesele z klasą w Oranżerii 19Wesele z klasą w Oranżerii 20Wesele z klasą w Oranżerii 21Wesele z klasą w Oranżerii 22Wesele z klasą w Oranżerii 23Wesele z klasą w Oranżerii 24Wesele z klasą w Oranżerii 25Wesele z klasą w Oranżerii 26Wesele z klasą w Oranżerii 27Wesele z klasą w Oranżerii 28Wesele z klasą w Oranżerii 29Wesele z klasą w Oranżerii 30Wesele z klasą w Oranżerii 31Wesele z klasą w Oranżerii 32Wesele z klasą w Oranżerii 33Wesele z klasą w Oranżerii 34Wesele z klasą w Oranżerii 35Wesele z klasą w Oranżerii 36Wesele z klasą w Oranżerii 37Wesele z klasą w Oranżerii 38Wesele z klasą w Oranżerii 39Wesele z klasą w Oranżerii 40