Kameralne wesele w toskańskim stylu | ELWIRA & WOJTEK

Wesele we włoskim klimacie w Villa Love 18

Toskania to jeden z najbardziej romantycznych regionów świata. Malownicze krajobrazy usiane cyprysami mieszają się tam ze słodkim dolce vita. Niejedna para marzy o tym, aby to właśnie w takim stylu celebrować dzień swojego ślubu. Tylko jak to ugryźć logistycznie? Niestety organizacja wesela we Włoszech nie należy do najprostszych. Jeśli taką opcję już teraz wykreśliliście ze swoich planów — mamy dla Was cudowną inspirację.

Villa Love niedaleko Krakowa to przestrzeń w pełni osadzona we włoskim klimacie. Malownicze wzgórza, bujna roślinność i wspaniała architektura tworzą jedno z najbardziej klimatycznych miejsc na organizację włoskiego wesela w Polsce.

Toskańskie wesele Elwiry i Wojtka

Kameralne toskańskie wesele było marzeniem Elwiry i Wojtka. Miało być bez pompy i tłumu gości, ale za to w pięknym, włoskim otoczeniu Villi Love.  Zakochani zdecydowali się na uroczystość zaślubin w niewielkim drewnianym kościele w okolicy. Na uwagę zasługuje wybór samochodu. Triumph Spitfire o wdzięcznym imieniu “Titek” z 1966 roku to klasa sama w sobie. Od razu oczami wyobraźni widzimy, jak mknie po toskańskich serpentynach. Tym razem zawitał w Villi Love, zapisując się na licznych fotografiach ślubnych.

Kameralnie, z poszanowaniem dla pięknego otoczenia

Kameralne wesela mają w sobie coś unikalnego. Tu łatwiej o tryb slow wedding, czyli świętowanie wypełnione radością, emocjami i czystą zabawą. 

Nie obyło się bez romantycznych toastów z widokiem na “toskańskie krajobrazy”, słodkich smakołyków, które zachwycały dopracowanymi detalami, czy wspólnych, weselnych zabaw. 

Jeśli marzy Wam się wesele we włoskim stylu, jako wedding planerki z Krakowa chętnie pomożemy Wam w przygotowaniach i koordynacji uroczystości. 

Aby poczuć klimat Toskanii, naprawdę nie trzeba zabierać gości na południe Europy. Villa Love to kwintesencja włoskiego dolce vita w najlepszym wydaniu. Weź zatem orzeźwiający łyk ulubionego prosecco i postaw na swoje marzenia. Zapraszamy do kontaktu!


Organizacja i koordynacja / Wedding planner: Cherry Marry Weddings
Zdjęcia / Photographer: Łukasz Konopka
Miejsce wesela / Venue: Villa Love
Miejsce ceremonii / Wedding ceremony: Parafia Św. Joachima w Skawinkach
Kwiaty i dekoracje / Flowers and decoration: Bello Matrimonio, Paper Flower Art
Oprawa muzyczna ceremonii / Music at the ceremony: Keyt
Oprawa muzyczna wesela / Music at the wedding: Mistrzowskie Wesele
Barman: Sorano Bar
Cukiernia / Confectionery: Torta di mele
Makijaż / Make up: Ania Wodzia Woźniak
Wynajem samochodu / Car rental: Triumph Titek
Transfery / Transfers: Piotr Talik

Wesele we włoskim klimacie w Villa Love 3Wesele we włoskim klimacie w Villa Love 4Wesele we włoskim klimacie w Villa Love 5Wesele we włoskim klimacie w Villa Love 6Wesele we włoskim klimacie w Villa Love 7Wesele we włoskim klimacie w Villa Love 8Wesele we włoskim klimacie w Villa Love 2Wesele we włoskim klimacie w Villa Love 9Wesele we włoskim klimacie w Villa Love 10Wesele we włoskim klimacie w Villa Love 11ELWIRA & WOJTEKWesele we włoskim klimacie w Villa Love 12Wesele we włoskim klimacie w Villa Love 13Wesele we włoskim klimacie w Villa Love 14Wesele we włoskim klimacie w Villa Love 15Wesele we włoskim klimacie w Villa Love 16Wesele we włoskim klimacie w Villa Love 17Wesele we włoskim klimacie w Villa Love 18Wesele we włoskim klimacie w Villa Love 19Wesele we włoskim klimacie w Villa Love 20Wesele we włoskim klimacie w Villa Love 21Wesele we włoskim klimacie w Villa Love 22Wesele we włoskim klimacie w Villa Love 23Wesele we włoskim klimacie w Villa Love 24Wesele we włoskim klimacie w Villa Love 25Wesele we włoskim klimacie w Villa Love 26Wesele we włoskim klimacie w Villa Love 27Wesele we włoskim klimacie w Villa Love 28Wesele we włoskim klimacie w Villa Love 30Wesele we włoskim klimacie w Villa Love 31Wesele we włoskim klimacie w Villa Love 32Wesele we włoskim klimacie w Villa Love 33