Pałac Mała Wieś i romantyczne wesele w Szklarni | CAMILLA & CHRIS

Wesele w Oranżerii Pałacu Mała Wieś 18

Romantyczna Glorietta, aperitif w różanym ogrodzie i wesele w Szklarni, to wszystko podszyte cudownie swobodną atmosferą, zabawą, śmiechem. Właśnie tak wspominamy ślub Camilli i Chrisa — brytyjskiej pary, która postanowiła pobrać się pod Warszawą, w Pałacu Mała Wieś.

Przygotowania ślubne po brytyjsku

Choć w naszych realiach grono druhen i drużbów nie zawsze towarzyszy parze młodej, na brytyjskich i amerykańskich weselach to ważny element tradycji. Sam etap przygotowań do ślubu to wręcz rytuał, w którym biorą udział nie tylko zakochani, ale też najbliższe osoby. Kolorem druhen na weselu Camilli i Chrisa była barwa granatowa — stonowana, wyrazista, kontrastująca z jasnymi barwami, które wypełniły weselną salę. W ramach podziękowania pojawiły się prezenty, a także indywidualne listy do każdej z druhen.

Romantyczny ślub w Gloriettcie

Uroczystość zaślubin odbyła się w ogrodach Pałacu Mała Wieś, a dokładniej w Gloriettcie. Trudno wyobrazić sobie bardziej romantyczną scenerię. Przypałacowe alejki otoczone są bujną roślinnością. W powietrzu unosi się zapach kwiatów, szczególnie w ogrodzie różanym, w którym zorganizowaliśmy ślubny aperitif.

Wesele w szklarni w Pałacu Mała Wieś

Tuż po uroczystości zaślubin goście przenieśli się do urokliwej Szklarni. Postawiliśmy na minimalistyczne dekoracje, okrągłe stoły, jasne kolory — biel, złoto i odcienie sage green. Przestrzeń wypełniło romantyczne oświetlenie.

Para młoda zadbała o fantastyczną atmosferę — lekką, swobodną, pełną zabawy i śmiechu. Właściwie same czułyśmy się, jakbyśmy należały do grona bliskich. To niezwykłe i rzadko spotykane.

Marzysz, aby Wasze wesele też potoczyło się takim torem? Jako wedding planerki pomożemy Wam zorganizować wymarzony ślub — nie tylko w okolicach Krakowa, ale także w innych częściach Polski. Zapraszamy do kontaktu.


Organizacja i koordynacja / Wedding planner: Cherry Marry Weddings
Zdjęcia / Photographer: Studio Słoń
Wideo / Video: Hey Folks Films
Miejsce / Venue: Pałac Mała Wieś
Oprawa muzyczna na weselu / Music at the wedding: Sax & Six
Kwiaty i dekoracje / Flowers and decoration: Tale of us
Mistrz ceremonii / Ceremony master: Śluby symboliczne
Prezenty dla gości / Gifts for guests: KUKI ciastka
Makijaże i upięcia / Make up and hairstyling: Yakymiv Makeup & Hairstyle

Wesele w Oranżerii Pałacu Mała Wieś 1Wesele w Oranżerii Pałacu Mała Wieś 2Wesele w Oranżerii Pałacu Mała Wieś 3Wesele w Oranżerii Pałacu Mała Wieś 4Wesele w Oranżerii Pałacu Mała Wieś 5Wesele w Oranżerii Pałacu Mała Wieś 6Wesele w Oranżerii Pałacu Mała Wieś 7Wesele w Oranżerii Pałacu Mała Wieś 8Wesele w Oranżerii Pałacu Mała Wieś 9Wesele w Oranżerii Pałacu Mała Wieś 10Wesele w Oranżerii Pałacu Mała Wieś 11Wesele w Oranżerii Pałacu Mała Wieś 12Wesele w Oranżerii Pałacu Mała Wieś 13Wesele w Oranżerii Pałacu Mała Wieś 14Wesele w Oranżerii Pałacu Mała Wieś 15Wesele w Oranżerii Pałacu Mała Wieś 16Wesele w Oranżerii Pałacu Mała Wieś 17Wesele w Oranżerii Pałacu Mała Wieś 18Wesele w Oranżerii Pałacu Mała Wieś 19Wesele w Oranżerii Pałacu Mała Wieś 20Wesele w Oranżerii Pałacu Mała Wieś 21Wesele w Oranżerii Pałacu Mała Wieś 22Wesele w Oranżerii Pałacu Mała Wieś 23Wesele w Oranżerii Pałacu Mała Wieś 24Wesele w Oranżerii Pałacu Mała Wieś 25Wesele w Oranżerii Pałacu Mała Wieś 26Wesele w Oranżerii Pałacu Mała Wieś 27Wesele w Oranżerii Pałacu Mała Wieś 28Wesele w Oranżerii Pałacu Mała Wieś 29Wesele w Oranżerii Pałacu Mała Wieś 30Wesele w Oranżerii Pałacu Mała Wieś 31