Październikowe wesele we włoskim klimacie | VANESSA & TOMEK

W październikowy i niezwykle… szczęśliwy piątek trzynastego, Vanessa i Tomek powiedzieli sobie “TAK” w trakcie plenerowego ślubu w Villi Love – przepięknym obiekcie weselnym na południu Polski. Miejsce to, utrzymane w klimacie Toskanii, to najlepszy wybór na organizację przyjęcia i ceremonii weselnej we włoskim klimacie.

Plenerowy ślub humanistyczny w podkrakowskiej Toskanii

Vanessa i Tomek, to wyjątkowa i pełna uroku para o polskich korzeniach, która na co dzień pracuje w służbach mundurowych w Niemczech. Zakochani na swój najważniejszy dzień wybrali malowniczy okres babiego lata, gdzie promienie słońca przeplatają się z jesiennymi kolorami, a temperatury pozwalają na dłuższe przebywanie na zewnątrz. 

W dniu ceremonii, ciepłe, jesienne światło idealnie współgrało z włoską aranżacją ślubu plenerowego, o którą zadbała Villa Love wraz z florystkami z Bello Matrimonio. Sala weselna została przygotowana z dbałością o każdy szczegół, a dodatki w kolorach bieli, kremu i zgaszonego błękitu oraz dekoracje z cytryn i liści oliwki pozwoliły zaproszonym poczuć klimat upalnej Sycylii.

Wyjątkowym akcentem przyjęcia były spersonalizowane prezenty dla gości w postaci ręcznie malowanych przez Pannę Młodą ceramicznych kafelków. 

Plenerowe śluby we włoskim klimacie w Polsce

Uważamy, że włoskie akcenty, to jeden z piękniejszych motywów, który możesz wykorzystać podczas organizacji ślubu. W Polsce mamy idealne zasoby, które pozwalają na aranżację przyjęcia inspirowanego włoskim stylem i kulturą.

Marzysz o weselu we włoskim klimacie? Jako konsultantki ślubne chętnie pomożemy Ci je zorganizować. Zadbamy o każdy detal, zaplanujemy dekoracje i atrakcje, które nadadzą Waszemu przyjęciu unikatowy charakter. Wspólnie wybierzemy wymarzoną lokalizację, która spełni największe oczekiwania.


Organizacja i koordynacja / Wedding planner: Cherry Marry Weddings
Zdjęcia i film / Photographer and videographer: Andy und Lika
Miejsce / Venue: Villa Love
Oprawa muzyczna / Music for the reception: Twist Group
Kwiaty i dekoracje / Flowers and decoration: Bellomatrimonio
Ślub humanistyczny / Humanist wedding: Glamour Events
Cukiernia / Confectionery: Torta Di Mele
Atrakcje / Attractions: Wasze Style, Party z Budką
Barman / Bartender: Sorano Bar
Makijaże i upięcia / Make up and hairstyling: Wodziania Make up i Hair by Dubrovskaya

wesele plenerowe w Villa Love 1wesele plenerowe w Villa Love 2 wesele plenerowe w Villa Love 3 wesele plenerowe w Villa Love 4 wesele plenerowe w Villa Love 5 wesele plenerowe w Villa Love 6 wesele plenerowe w Villa Love 6 wesele plenerowe w Villa Love 8 wesele plenerowe w Villa Love 8 wesele plenerowe w Villa Love 9 wesele plenerowe w Villa Love 10 wesele plenerowe w Villa Love 12 wesele plenerowe w Villa Love 13 wesele plenerowe w Villa Love 14 wesele plenerowe w Villa Love 15