Polsko-amerykańskie wesele w rustykalnym stylu | ALLY & MIKE

Wesele w stylu rustykalnym pod Warszawą 42

Każdy detal ma znaczenie — to one budują klimat uroczystości. Spójrz tylko na polsko-amerykańskie wesele Ally i Mike’a. Podczas organizacji tego niezwykłego, międzynarodowego wydarzenia połączyłyśmy akcenty z obu krajów. Z jednej strony chciałyśmy podkreślić sielski klimat urokliwej przestrzeni, jaką jest Cicha 23, z drugiej zależało nam, aby uraczyć gości weselnych polskimi i amerykańskimi tradycjami z nutą vintage.

Cicha 23, czyli najpiękniejsze miejsce na wesele w rustykalnym stylu w okolicach Warszawy

Miejsce wesela nadaje pewien rytm całej aranżacji. Tak też było w przypadku uroczystości Ally i Mike’a. Cicha 23 to rustykalna stajnia w nowoczesnym wydaniu. Duża, ceglana przestrzeń doskonale współgra z zielenią i akcentami w stylu vintage.

Postanowiłyśmy kontynuować ten motyw podczas aranżacji wydarzenia. Przygotowania do ślubu odbyły się w domku na drzewie. Zwróć uwagę na szczegóły. Na butach pary młodej pojawiły się czułe wyznania. Do ślubu zakochanych zawiozła old schoolowa, kremowa Warszawa.

Podczas uroczystości goście mogli korzystać zarówno z urokliwej sali weselnej, jak i strefy chilloutu pod gołym niebem, gdzie stanął fotobus oraz minivan z bąbelkami. To miejsce odpoczynku, ale też niezwykłych atrakcji: gier, zimnych ogni, koktajlu przy dźwiękach harfy oraz romantycznego, pierwszego tańca zakochanych.

Polsko-amerykańskie detale

Oczywiście nie zabrakło polsko-amerykańskich detali. Sesja ślubna odbyła się na warszawskiej starówce. Pan młody wykorzystał motyw flagi podczas doboru dodatków. Goście mogli uraczyć się ulubionym cygaro lub posmakować tradycyjnej, polskiej wiśniówki. Na weselu pojawiła się też wspólna flaga, łącząca polsko-amerykańskie barwy.


Organizacja i koordynacja / Wedding planner: Cherry Marry Weddings
Zdjęcia, Wideo / Photographer, Video: Karol Nycz, Movie Tak
Miejsce przygotowania Młodej Pary / Bride & Groom getting ready location: Domek na drzewie w Cicha 23, Kimura glamping
Miejsce ceremonii / Wedding ceremony: Archikatedra Warszawska Parafia Rzymskokatolicka pw. Świętego Jana Chrzciciela w Warszawie
Miejsce wesela / Wedding venue: Cicha 23 | Event Place
Oprawa muzyczna na weselu / Music at the wedding: DJ Mocny, Emilia Raiter – harfa
Kwiaty i dekoracje / Flowers and decoration: Tale of us
Catering, cukiernia / Catering, confectionery: Ma Passion
Sztućce, serwety / Cutlery set, napkins: APP Dekoracje
Gry ogrodowe / Outdoor games: Czas się weselić
Fotobus / Photobus: The Car Bar – Pomarańczowy Volksvagen T2
Prosecco Van: Super Prosecco Van
Samochód dla pary młodej / Transportation for Bride & Groom: Warszawą po Warszawie
Transport dla gości / Wedding guests transportation: Adventure Warsaw

Wesele w stylu rustykalnym pod Warszawą 1Wesele w stylu rustykalnym pod Warszawą 2Wesele w stylu rustykalnym pod Warszawą 3Wesele w stylu rustykalnym pod Warszawą 4Wesele w stylu rustykalnym pod Warszawą 5Wesele w stylu rustykalnym pod Warszawą 6Wesele w stylu rustykalnym pod Warszawą 7Wesele w stylu rustykalnym pod Warszawą 8Wesele w stylu rustykalnym pod Warszawą 9Wesele w stylu rustykalnym pod Warszawą 10Wesele w stylu rustykalnym pod Warszawą 11Wesele w stylu rustykalnym pod Warszawą 12Wesele w stylu rustykalnym pod Warszawą 13Wesele w stylu rustykalnym pod Warszawą 14Wesele w stylu rustykalnym pod Warszawą 15Wesele w stylu rustykalnym pod Warszawą 16Wesele w stylu rustykalnym pod Warszawą 17Wesele w stylu rustykalnym pod Warszawą 18Wesele w stylu rustykalnym pod Warszawą 19Wesele w stylu rustykalnym pod Warszawą 20Wesele w stylu rustykalnym pod Warszawą 21Wesele w stylu rustykalnym pod Warszawą 22Wesele w stylu rustykalnym pod Warszawą 23Wesele w stylu rustykalnym pod Warszawą 25Wesele w stylu rustykalnym pod Warszawą 26Wesele w stylu rustykalnym pod Warszawą 27Wesele w stylu rustykalnym pod Warszawą 28Wesele w stylu rustykalnym pod Warszawą 29Wesele w stylu rustykalnym pod Warszawą 30Wesele w stylu rustykalnym pod Warszawą 32Wesele w stylu rustykalnym pod Warszawą 31Wesele w stylu rustykalnym pod Warszawą 34Wesele w stylu rustykalnym pod Warszawą 35Wesele w stylu rustykalnym pod Warszawą 36Wesele w stylu rustykalnym pod Warszawą 37Wesele w stylu rustykalnym pod Warszawą 38Wesele w stylu rustykalnym pod Warszawą 39Wesele w stylu rustykalnym pod Warszawą 40Wesele w stylu rustykalnym pod Warszawą 42Wesele w stylu rustykalnym pod Warszawą 42Wesele w stylu rustykalnym pod Warszawą 43Wesele w stylu rustykalnym pod Warszawą 44Wesele w stylu rustykalnym pod Warszawą 45Wesele w stylu rustykalnym pod Warszawą 46Wesele w stylu rustykalnym pod Warszawą 47Wesele w stylu rustykalnym pod Warszawą 48Wesele w stylu rustykalnym pod Warszawą 49Wesele w stylu rustykalnym pod Warszawą 51Wesele w stylu rustykalnym pod Warszawą 52Wesele w stylu rustykalnym pod Warszawą 53