Różowe wesele w klubowym rytmie | SAMANTHA & JON

Plenerowe wesele w Dworze w Tomaszowicach 24

Wracając wspomnieniami do wesela Sam i Jona pierwsze na myśl przychodzą nam wisterie, które wypełniły Dwór w Tomaszowicach. Te piękne, pnące kwiaty powiły cały sufit, nadając uroczystości niezwykłego uroku.

Wesele opanował róż

Para Młoda to Anglicy na co dzień mieszkający w Wielkiej Brytanii i stamtąd głównie pochodzili goście. Międzynarodowe wesele rozpoczęło się od hucznych przygotowań, w gronie druhen i drużbów. Kolorem przewodnim uroczystości był róż, czyli ukochany kolor Panny Młodej. To właśnie ten odcień pojawił się na sukniach druhen, na dodatkach u drużbów, a także w licznych dekoracjach, które wypełniły miejsce ślubu humanistycznego oraz salę weselną w Tomaszowicach.

Międzynarodowe, różowe wesele nie mogłoby się odbyć bez smakowitego słodkiego stołu, drink-baru oraz fotobudki, która cieszyła się ogromną popularnością wśród gości.

Wesele z klubową muzyką w tle

Oprócz pięknych, pnących wisterii i różowych akcentów na weselu — ważnym wyróżnikiem była oprawa muzyczna. Goście mogli podziwiać występ saksofonisty, ale też… set muzyczny Pana Młodego, który niegdyś był Dj-em. Dobierając usługodawców szukałyśmy muzyków z doświadczeniem klubowym, którzy sprostają oczekiwaniom zakochanych. Goście mogli się bawić nie tylko przy najlepszych klubowych hitach, ale też klasykach rapu, czy r&b.

To dość ciekawe, wręcz zaskakujące połączenie. Z jednej strony salę wypełniły różowe akcenty i liczne kwiaty, z drugiej klubowe rytmy, które nadały bajkowej uroczystości pazura i pozytywnego vibe’u.


Organizacja i koordynacja / Wedding planner: Cherry Marry Weddings
Zdjęcia / Photographer: Marta Sputo
Film / Videographer: Movie Tak
Miejsce / Venue: Dwór w Tomaszowicach
Oprawa muzyczna / Music: Dobry Ton
Kwiaty i dekoracje / Flowers and decoration: Margaritta
DJ: DJ HAADE
Mistrz ceremonii / Ceremony master: Glamour event
Bartender: Champion Bartender Quality
Cukiernia / Confectionery: Torta di mele
Makijaże i upięcia / Make up and hairstyling: Kasia Zielińska / Rup Coiffeur
Fotobudka / Photobooth: Flasz gang
Ciężki dym / Heavy smoke: Nakaja Art

Plenerowe wesele w Dworze w Tomaszowicach 2Plenerowe wesele w Dworze w Tomaszowicach 3Plenerowe wesele w Dworze w Tomaszowicach 4Plenerowe wesele w Dworze w Tomaszowicach 5Plenerowe wesele w Dworze w Tomaszowicach 6Plenerowe wesele w Dworze w Tomaszowicach 7Plenerowe wesele w Dworze w Tomaszowicach 8Plenerowe wesele w Dworze w Tomaszowicach 9Plenerowe wesele w Dworze w Tomaszowicach 10Plenerowe wesele w Dworze w Tomaszowicach 11Plenerowe wesele w Dworze w Tomaszowicach 12Plenerowe wesele w Dworze w Tomaszowicach 13Plenerowe wesele w Dworze w Tomaszowicach 14Plenerowe wesele w Dworze w Tomaszowicach 15Plenerowe wesele w Dworze w Tomaszowicach 16Plenerowe wesele w Dworze w Tomaszowicach 17Plenerowe wesele w Dworze w Tomaszowicach 18Plenerowe wesele w Dworze w Tomaszowicach 19Plenerowe wesele w Dworze w Tomaszowicach 20Plenerowe wesele w Dworze w Tomaszowicach 21Plenerowe wesele w Dworze w Tomaszowicach 22Plenerowe wesele w Dworze w Tomaszowicach 23Plenerowe wesele w Dworze w Tomaszowicach 24Plenerowe wesele w Dworze w Tomaszowicach 25Plenerowe wesele w Dworze w Tomaszowicach 26Plenerowe wesele w Dworze w Tomaszowicach 27Plenerowe wesele w Dworze w Tomaszowicach 35Plenerowe wesele w Dworze w Tomaszowicach 29Plenerowe wesele w Dworze w Tomaszowicach 31Plenerowe wesele w Dworze w Tomaszowicach 32Plenerowe wesele w Dworze w Tomaszowicach 33Plenerowe wesele w Dworze w Tomaszowicach 34Plenerowe wesele w Dworze w Tomaszowicach 36Plenerowe wesele w Dworze w Tomaszowicach 37Plenerowe wesele w Dworze w Tomaszowicach 39Plenerowe wesele w Dworze w Tomaszowicach 40Plenerowe wesele w Dworze w Tomaszowicach 41Plenerowe wesele w Dworze w Tomaszowicach 42Plenerowe wesele w Dworze w Tomaszowicach 43