Rustykalne wesele w Dolinie Cedronu | AGA & DAREK

rustic wedding in the Dolina Cedronu

Pierwsze co usłyszałyśmy od Pary na spotkaniu to fakt, że nie przepadają za weselami. No tak, musimy przyznać – byłyśmy w lekkim szoku. 😉 Po krótkiej rozmowie okazało się, że to jednak nie kwestia samych wesel a tradycyjnego podejścia do nich. Hmm, niestandardowe wesele – czemu nie!  Pomysł wyklarował się nam szybko: wesele z motywem podróży. Połączenie luźnej i radosnej atmosfery z osobowością Pary Młodej. Idealnym rozwiązaniem okazało się rustykalne wesele w Dolinie Cedronu.

Ślub na Kazimierzu, w sercu Krakowa, a wesele w starym, kamiennym spichlerzu. Do tego przejażdżka stylowym Volvo – wow! Tak dotarliśmy do Doliny Cedronu. W powietrzu unosiła się radość i naturalny luz. O to przecież chodziło – wiedziałyśmy, że to rustykalne wesele będzie takie jak Aga i Darek sobie wymarzyli. Stylowe, surowe wnętrza były doskonałą bazą do wprowadzenia kompozycji kwiatowych w multikolorze. A ten klimat, który zapewniły rozwieszone nad głowami gości żarówki i białe chorągiewki – niepowtarzalny. Okrągłe stoły, szare obrusy, drewno, cegła – wesele idealne!

Nie zapominajmy jednak o najważniejszym – motyw podróży. Przewijał się wszędzie! Od zaproszeń aż po tablo z układem stołów w formie tablicy odlotów. Podróże i miasta to dla Agi i Darka fantastyczne wspomnienia i mnóstwo emocji. Dlatego też stoły oznaczone były drewnianymi tabliczkami właśnie z nazwami tych miast. Podświetlane globusy zdobiły słodki stół z pysznymi słodyczami a różanym eklerkom nawet my nie mogłyśmy się oprzeć. Co lepiej odzwierciedla wesele z motywem podróży niż globus? My wykorzystałyśmy go także w formie Księgi Gości.

Rustykalne wesele to synonim bycia blisko natury i naturalności. Dookoła zieleń i otwarta przestrzeń. Urokliwy taras Doliny Cedronu z pnącymi winoroślami, idealnie sprawdza się jako miejsce na ślub plenerowy. To jak? Przenosimy się wspólnie w ten klimat? 😉

Zdjęcia: Malachite Meadow

Rustykalne wesele w Dolinie Cedronu 20 Rustykalne wesele w Dolinie Cedronu 3 Rustykalne wesele w Dolinie Cedronu 8 Rustykalne wesele w Dolinie Cedronu 9 Rustykalne wesele w Dolinie Cedronu 10 Rustykalne wesele w Dolinie Cedronu 11 Rustykalne wesele w Dolinie Cedronu 14 Rustykalne wesele w Dolinie Cedronu 16 Rustykalne wesele w Dolinie Cedronu 18 Rustykalne wesele w Dolinie Cedronu 19 Rustykalne wesele w Dolinie Cedronu 22 Rustykalne wesele w Dolinie Cedronu 24 Rustykalne wesele w Dolinie Cedronu 26 Rustykalne wesele w Dolinie Cedronu 27 Rustykalne wesele w Dolinie Cedronu 28 Rustykalne wesele w Dolinie Cedronu 32 Rustykalne wesele w Dolinie Cedronu 34 Rustykalne wesele w Dolinie Cedronu 35 Rustykalne wesele w Dolinie Cedronu 37 Rustykalne wesele w Dolinie Cedronu 38 Rustykalne wesele w Dolinie Cedronu 39 Rustykalne wesele w Dolinie Cedronu 40 Rustykalne wesele w Dolinie Cedronu 41 Rustykalne wesele w Dolinie Cedronu 44 Rustykalne wesele w Dolinie Cedronu 45 Rustykalne wesele w Dolinie Cedronu 46 Rustyka7lne wesele w Dolinie Cedronu 4 Rustykalne wesele w Dolinie Cedronu 49 Rustykalne wesele w Dolinie Cedronu 48 Rustykalne wesele w Dolinie Cedronu 50