Slow wedding w Dolinie Cedronu | KLAUDYNA & JAKUB

To miejsce nas lubi. A my zdecydowanie lubimy je! Chociaż musimy przyznać, że w takiej odsłonie, jak podczas ślubu Klaudyny i Kuby, to my je po prostu uwielbiamy. Wyjątkowa para, wyjątkowa historia i wyjątkowe slow wedding w Dolinie Cedronu.

Chcieli naturalne wesele, bez pośpiechu, z czasem na celebrowanie emocji, uczuć i ważnych chwil. Tak właśnie było! Pogoda – wymarzona, ślub – plenerowy, oni – zakochani. Wszystko tak jak ma być. Ona w dopasowanej sukni z połyskiem, on w znakomicie skrojonym garniturze, a do tego tatuaże i jeansowe kurtki jako dodatek. Elegancja przełamana żartem i luzem.

Dolina Cedronu pięknie przystrojona, delikatnymi dekoracjami. Królowała zdecydowanie biel i zieleń, która świetnie podkreślała klimat miejsca i klimat slow wedding. Cała ceremonia i przyjęcie biegły w swoim, naturalnym tempie. Nie było pośpiechu, nie było stresów i nerwów. Podczas tego wesela było za to mnóstwo pięknych, prawdziwych emocji i miłości w jej najczystszej postaci. 

Wieczorne zimne ognie przed wejściem do Doliny Cedronu wyglądały zjawiskowo, a pogoda pozwoliła na to, aby Goście cieszyli się urokami otaczającej ich przestrzeni. Rozmowom na tarasie, spacerom, luźnym zabawom nie było końca. Naturalne wesele i slow wedding w swojej najlepszej formie. Ciekawe kiedy następne wesele w tym klimacie!

Zdjęcia: Dariusz Wiejaczka Fotografia

PS. Czytaliście już o nasze innych realizacjach? 🙂

slow wedding 1slow wedding 4slow wedding 5slow wedding 6slow wedding 7slow wedding 8slow wedding 9slow wedding 10slow wedding 11slow wedding 12slow wedding 12slow wedding 13slow wedding 14slow wedding 15slow wedding 16 slow wedding 27 slow wedding 18slow wedding 19slow wedding 21slow wedding 22slow wedding 23 slow wedding 24 slow wedding 25slow wedding 27slow wedding 28slow wedding 29