Wesele w Pałacu Goetz w kolorze sage green | ESTERA & BRYAN

Są takie miejsca, które zapierają dech w piersiach. Właśnie to uczucie towarzyszy nam za każdym razem, gdy odwiedzamy Pałac Goetz. Ta historyczna rezydencja, z niesamowitym Atrium, to jedna z najwspanialszych lokalizacji na organizację eleganckiego wesela w okolicach Krakowa.

Przestrzeń arystokratycznego pałacu urzekła nie tylko nas. Estera i Bryan to polsko-amerykańska para, która właśnie w tym miejscu postanowiła wypowiedzieć słowa przysięgi. Zakochani postawili na ślub plenerowy w amerykańskim stylu oraz ekskluzywne wesele w Pałacu Goetz. Jak wyszło? Zapraszamy na krótką fotorelację.

Ślub w Pałacu Goetz to wybór dla miłośników klasyki i elegancji

Pałac Goetz w Brzesku to prawdziwa uczta dla miłośników architektury neobarokowej. Wzorzysty parkiet, dzieła sztuki, kryształowe żyrandole, drewniane stropy i widowiskowe schody — każdy drobny element buduje podniosłą atmosferę, która sprzyja tak ważnym uroczystościom, jak wesele.

Estera i Bryan wymarzyli sobie amerykański ślub w ogrodach Pałacu Goetz, które wypełnia pierwotna przyroda i prastare drzewostany. Uroczystość miała charakter humanistyczny, a o oprawę muzyczną zadbali muzycy z Quattro Corde Art Group.

Wesele w Pałacu Goetz w odcieniach sage green

Wesele odbyło się w samym Pałacu Goetz, a dokładniej w salach pałacowych oraz Atrium, czyli przepięknie zdobionym holu głównym z pięknymi drewnianymi schodami. Dekoracje miały jedynie podkreślać urok eleganckich sal. Kolorem przewodnim wesela był szałwiowy odcień sage green, który pojawił się na obrusach i kaligrafowanej papeterii. Wisienką na torcie była niesamowita kuchnia pałacu, która wręcz rozpieszcza podniebienie.

Tak wytworne amerykańskie wesele w Polsce to nie lada gratka dla nas, jako wedding plannerek. Jeśli marzysz o równie eleganckim weselu — powierz nam jego organizację. Działamy w Krakowie i okolicach, a także innych województwach Polski.


Organizacja i koordynacja: Cherry Marry Weddings
Zdjęcia: Antoni Fotograf
Miejsce ślubu i wesela: Pałac Goetz
Tort: La Baguette
Zespół: Friends Music Band
Oprawa ślubu: Quattro Corde
Kwiaty i dekoracje: pracownia florystyczna La FlorWedding Boost 
Papeteria: White Letters
Celebrant Ślubny:  Ślub humanistyczny Joanna Humerczyk
Makijaże i upięcia: Wodziania Makeup, Hair by Dubrovskaya

wesele w pałacu goetz 2 wesele w pałacu goetz 3 wesele w pałacu goetz 4wesele w pałacu goetz 5 wesele w pałacu goetz 6 wesele w pałacu goetz 7 wesele w pałacu goetz 8 wesele w pałacu goetz 9 wesele w pałacu goetz 10 wesele w pałacu goetz 11 wesele w pałacu goetz 12 wesele w pałacu goetz 13 wesele w pałacu goetz 14 wesele w pałacu goetz 15 wesele w pałacu goetz 16wesele w pałacu goetz 17 wesele w pałacu goetz 18 wesele w pałacu goetz 19 wesele w pałacu goetz 20 wesele w pałacu goetz 21 wesele w pałacu goetz 22 wesele w pałacu goetz 23 wesele w pałacu goetz 24 wesele w pałacu goetz 25 wesele w pałacu goetz 26 wesele w pałacu goetz 27 wesele w pałacu goetz 28 wesele w pałacu goetz 29 wesele w pałacu goetz 30 wesele w pałacu goetz 31 wesele w pałacu goetz 32 wesele w pałacu goetz 33 wesele w pałacu goetz 34wesele w pałacu goetz 35 wesele w pałacu goetz 36 wesele w pałacu goetz 37 wesele w pałacu goetz 38 wesele w pałacu goetz 39 wesele w pałacu goetz 40 wesele w pałacu goetz 41 wesele w pałacu goetz 42 wesele w pałacu goetz 43 wesele w pałacu goetz 44 wesele w pałacu goetz 45 wesele w pałacu goetz 46 wesele w pałacu goetz 47 wesele w pałacu goetz 48 wesele w pałacu goetz 49 wesele w pałacu goetz 50 wesele w pałacu goetz 51 wesele w pałacu goetz 52 wesele w pałacu goetz 53 wesele w pałacu goetz 54 wesele w pałacu goetz 55 wesele w pałacu goetz 56 wesele w pałacu goetz 57